Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

Yenisin Reklam Alanı
Sanal Sohbet Alemi
Sanal Sohbet Alemi

Merhaba arkadaşlar.. bugün size Alemdesin.Net sohbet, daha doğrusu sanal sohbet hakkında bazı bilgiler vereceğim.  İnternet kullanıcısı olup ta, sohbet sitelerine girmeyen veya sohbet programlarını kullanmayan sanırım yoktur. Peki, sanal alem sohbet ederken dikkat etmemiz gereken konular nelerdir.?

Öncelikle dikkat etmemiz  gereken konu  gizliliğimiz ve güvenliğimiz olmalıdır. Bu tür  önlemlerin alınmış olduğu bir sitede  sohbet edersek, daha rahat bir şekilde  hareket edebilir  kendimizi daha huzurlu hissederiz.. Daha Sonra bizim sanal alemdeen beklentimiz hangi yönde olduğunu bilmeliyiz. Sanal sohbet kullanıcıları  bence  temelde ikiye ayrılmaktadır. Sanal alemi Ciddiye alıp gerçek arkadaşlıklar kurmak isteyenler ile  sadece eğlenceli vakit geçirmek isteyenler. amacınızın ne  olduğu  sanal sohbet maceranız da ki davranışlarınızı belirleyecek olan etkendir.. Artık yapmamız gereken son  şey, kendimize uygun bir rumuz ( nick name) bularak sohbete balıklama atlamaktır. Unutmayın rumuzunuz sizlerin sanal alemdeki kimliğinizdir. İnsanların rumuzunuz ile tanımasına müsade edin, gerçek isimlerinizi kullanmanıza kesinlikle luzum yok. Daha sonra tanışıp güveneceğiniz  kişilerle bilgilerinizi paylaşmak  tabiki de sizlerin belirleyeceği bir durun.

Sanal sohbet maceranızın amacı ne  olursa  olsun herkese  temkinli olup  ilk başlarda  özel bilgilerini paylaşmamak  tavsiyemdir.. Karşımızda nasıl bir kişilik olduğunu henüz bilmiyoruz değil mi? Sanal sohbet de güvendiğiniz kişilerim sizleri şaşırtıp hayal kırıklığına uğratmasını her an görebilirsiniz. Bu aşamada  yıllardır girdiğim ve hiçbir sorun yaşamadığım bu siteyi size tavsiye etmeme şaşırmazsınız umarım. Doğru insanları bulduğunuzda sohbetin bağımlılık yapacağını da hatırlatmak isterim. “Aaa seni tanıyalı 10 yıl olmuş” diyeceğiniz birçok arkadaşınız olacaktır (benim var). Bir sanal sohbet sitesinden tanışıp ok iyi arkadaşlıklar  kurup hatta evlenmiş olmak her  ne  kadar  bir  şehir  efsanesi  gibi düşünülse de çevremize dikkatli baktığımızda bu tür insanları  görmek mümkündür. Hatta  benim tanıdığım 3 çift  gayet  mutlu bir  aile  yaşantısı sürdürmektedir.

Telefon, internet özellikle sanal sohbet sitelerinin  insanlar arasındaki bağı zayıf düşürdüğü her  ne  kadar gerçek olsa da sanal ortamlarda edindiğimiz arkadaşlarında  “gerçek bir insan” olduğunu unutmamak gerekir. Çoğu zaman kimseyle paylaşamadığımız sorunlarınızı  sohbet sitesinde ki arkadaşlarınıza anlatabiliriz.  Hepinize doğru alanlarda, iyi insanlarla güzel sohbetler diliyorum…

www.yenisin.com sohbet

BİLGİLER
tarafından 30 Ekim 2017 - 8:34 am tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Yenisin - Reklam Alanı
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR