Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

Yenisin Reklam Alanı
Sanal  Sohbet Aşkı Ne  Kadar  Gerçektir
Sanal  Sohbet Aşkı Ne  Kadar  Gerçektir

Sanal  Sohbet Aşkı Ne  Kadar  Gerçektir

Merhaba, değerli arkadaşlar  Bazı bay, bayan arkadaşlar bazı forumlarda yada sohbet sitelerinde (Sanal dünya içerisinde aşk var mıdır? Varsa bile gerçek midir?) sorusunu gündeme taşımış. Bende istedim ki önem verilen bu sorunun cevabını bende kendi düşüncelerimle paylaşayım. Bakalım elimden geldiğince sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi aktarımı yapacağım. Haydi, gelin hep beraber sanal alemin içerisinde aşkın olup, olmadığını yazılı paylaşımla öğrenelim. Öğrendikçe de diğer internette aşk yaşayan insanlarımızla paylaşalım. Paylaştıkça gerçekler yaygınlaşacak insanlar kendini bulacak.

internette ilk gördüğünüz insana kesinlikle aşık olamazsınız! O yaşadıklarınızın adı aşk değil! Onların adı meraktır, heyecandır ve maceradır.  Bir diğer adı da uzakta olan insana sempati beslemektir. Dokunmadan aşk olmaz, olamaz. Çünkü internet üzerinden tanışmış olduğunuz insanla karşı karşıya gelmeden, görüşmeden, oturup kişisel bir şeyleri paylaşmadan buna aşık adını takmak bile yanlış olur.Buna Yeni biri  ile  sohbet  edip onu tanıma  süreci diyebiliriz.

İnternet üzerinden günü geldiğinde bende çok görüyorum hatta duyuyorum; Kimisi sohbetinden  etkilendiği birine Kimisi gördüğü resme kimide güzel sese aldanıp karşısındakine tutuluyor. Bence bu davranışla aşkın temelini atıyorum demek basit hatalardan biri olur. Karşınızda bulunan insanı en fazla nette görüşüp   sohbetleriniz  sırasında  onun  söyledikleri  kadar tanıyorsunuz bunu unutmayın. Kalkıp 2 teklifle bu aşkım kuyusunun içerisine düşmeyin. Alim Allah boğulu verirsiniz.

Reel (Canlı hayatta) görüşmeleriniz içerisine hayal kırıklıkları yada beklediğinizin tersine şeyler karışabilir. Bu durum sizleri psikolojik noktada çöküntüye sokabilir. Bu yüzden elinizden geldiğince sanal sohbet aşkların var olduğuna inanmak yerine gerçekler peşinde koşmayı deneyin. Olabilir her insan sevebilir bu kalptir. Ama ne yazık ki bizim ülkemizde ve dünya ülkelerinde olmak üzere sanal aşkları yüzünden ne canlar bitti. Ne evliliklerin hatta ne yuvaları yıkıldı. Bunları gün içerisinde gerçek hayattan izlediğimiz haberlerde görüyoruz.

Bu yüzden benim burada anlatmak istediğim şudur; Her insanın fotoğrafına aldanıp, iki çift sözüne hayran kalıp aşığım ayağına yatmayın. Normal hayatta görüşüp anlaşıncaya kadar aşk lafını sohbet diyaloglarınız arasına eklemeyin. Aksi  durumda  üzüleceğinizi   düşünmekteyim.

Tamam, karşındaki insana ilgi duyabilirsin, sevgi dozunda duygularına yenik düşebilirsin. Ama bırak o duyguların ve ilgilerin internette kalsın. Normal hayatının bir parçası haline getirme, getirdiğin takdirde kendinden geçeceğini unutma. Hatta  net olarak   söyleyebilirim ki  sanal  alem  yalan alemdir..Söylenecek pek fazla bir şeyin kalmadığını düşünüyorum! Elimden geldiğince bu yazımı kısa tutmaya çalıştım bilmiyorum ne kadar doğru paylaşım olmuştur. Düşüncelerim eleştirilerinize açıktır, dilerseniz bu konu hakkında sizlerde yorum bölümünden bir şeyler karalayabilirsiniz..

www.yenisin.com sohbet

BİLGİLER
tarafından 30 Ekim 2017 - 8:32 am tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Yenisin - Reklam Alanı
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR